ZWROTY

1. Na podstawie ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 roku konsument ma prawo odstąpienia od umowy.

2. Prawo odstąpienia od umowy jest skuteczne jeżeli klient złoży sklepowi w terminie 14 dni od odbioru towaru oświadczenie o odstąpieniu od umowy drogą mailową na adres eswiattapet@gmail.com lub za pomocą formularza zwrotu.

3. W przypadku odstąpienia od umowy klient jest zobowiązany do odesłania na własny koszt zakupionych produktów w oryginalnym opakowaniu wraz z wypełnionym formularzem zwrotu i dołączonym oryginalnym dokumentem zakupu - paragon fiskalny lub faktura VAT.

4. Zwracany produkt nie może mieć śladów używania, powinien być kompletny i posiadać fabryczne opakowanie, a w przypadku tapet również etykietę od producenta. W przypadku niespełnienia tego warunku produkt nie zostanie przyjęty.

5. W ciągu 3 dni roboczych sklep sprawdzi stan zwróconego produktu. UWAGA! nie przyjmujemy przesyłek wysyłanych do nas za pobraniem.

6. W terminie nie później niż 14 dni od otrzymania oświadczenia odstąpienia umowy sklep zwróci wartość zakupionego towaru bez kosztów dostawy.

7. Właściciel sklepu dokona zwrotu płatności na rachunek bankowy wskazany w FORMULARZU ZWROTU TOWARU.

8. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w których przedmiotem jest produkt nieprefabrykowany, wyprodukowany według indywidualnej specyfikacji i służący zaspokojeniu indywidualnych potrzeb. Ze względu na jego charakter nie może zostać zwrócony.

Dotyczy to tapet ciętych na wymiar firmy Vinylpex.